VACATURE
PACKAGING
DESIGNER
🕜 32 – 38u per week 📍Veghel
Wij zijn New. Een all-in-one creative agency met een specialisatie in food. Onze klanten? Grote namen als Sligro Food Group, Jumbo, Hela en Spare Rib Express. Maar ook technologie- en engineeringbedrijven vertrouwen op onze expertise. Samen met ons team maken we elke merkdroom waar. En in dat team hebben we momenteel ruimte voor een packaging designer. Word jij the new one?
Als packaging designer of dtp’er voor verpakkingen ben je een echte verpakkingsspecialist; je weet alles van stans, lagen en druktechniek en hebt gevoel voor vorm, kleur en typografie. Je werkt technische verpakkingsontwerpen uit van A tot Z: van werktekeningen opzetten en corrigeren tot drukklaar maken en beeldbewerken. Jouw precisie en snelheid zorgen ervoor dat projecten soepel doorlopen, zonder in te leveren op kwaliteit. Daarnaast weet je verpakkingen te vertalen naar effectieve en creatieve campagnes die impact maken.
Tegenwoordig is een generalist ook een soort specialist. Dus je denkt in zowel statische als dynamische content. Een gifje of kleine animatie maken doe jij net zo makkelijk. Bovendien ben je zowel zelfstandig als een teamplayer, stressbestendig, positief en fun to work with!
Jouw plek in het team
Je maakt deel uit van ons verpakkingsteam en werkt nauw samen met onze projectmanagers en de klant. Je werkt voornamelijk voor private labels van Sligro, marktleider in de horecagroothandel. Een deel van je tijd werk je ook op locatie bij de klant.
Taken en verantwoordelijkheden
- Verrassen met technisch en foutloos werk
- Technische realisatie borgen
- Snelheid, kwaliteit en klanttevredenheid borgen
- Regie voeren over eigen projecten
- Behalen van deadlines op eigen taken/projecten
- Rendement behalen op eigen taken/projecten
Wij vragen van jou
- een afgeronde mbo-opleiding in een creatieve richting, aangevuld met vakgerichte opleidingen;
- enkele jaren relevante ervaring met verpakkingen;
- ervaring met Adobe Creative Suite, vooral met Illustrator;
- een nauwkeurige, zelfstandige en gestructureerde werkhouding.
Wat bieden wij?
Bij New kom je terecht in een warm bad. We noemen ons niet voor niets het leukste team van Brabant. We hebben oneindig veel lol met elkaar. En tegelijkertijd kunnen we samen bergen verzetten. Naast 50 supergezellige collega’s, bieden we ook:
- een contract van 32 tot 38 uur per week voor één jaar, met de intentie voor een lange samenwerking;
- een marktconform salaris, afhankelijk van je leeftijd en ervaring;
- een inspirerende werkplek met 1000m² aan foto- en videostudio, 3 professionele keukens en een bar;
- gezellige borrels en teamuitjes.
Enthousiast?
Pas jij helemaal bij deze functie? We horen heel graag van je! Twijfel je nog of wil je meer weten? Bel of stuur een appje naar 06-24580362, of mail naar annemiekemaassen@wearenew.nl
SOLLICITEER DIRECT
Interesse? Vul dan dit formulier in:
Bij New hebben we de volgende specialismen in huis:
Branding →
Als merk opvallen en relevant zijn. Een onderscheidende positionering in de markt en een ijzersterke merkidentiteit zijn daarbij cruciaal.
Contentcreatie →
Achter fantastische content zit een goede strategie. Samen met jou gaan we op zoek naar wat jouw doelgroep raakt en maken we content die daarbij past.
Campagnes en activaties →
Zet aan tot actie en breng je doelgroep in beweging. Een nieuw product lanceren of nieuw klanten aantrekken? Bereik de doelen die jij voor ogen hebt.
Foodspecialisme →
Food is een vak apart, daar weten we alles van. Onze food creatives nemen graag foodmerken bij de hand met hun kennis en ervaring.